chwytak do złomuChwytak przeznaczony jest głównie do złomu, chociaż doskonale nadaje się również do różnego rodzaju odpadów.

Konstrukcja składa się z 5 palców zamocowanych...

przegubowo w odlewanej kolumnie i zamykanych siłownikami. Ruch siłowników, tym samym i palców, nie jest synchronizowany co pozwala na niezależne ich domykanie na przedmiotach o nieregularnym kształcie (n.p. nadwozie auta) nawet jeżeli jeden z nich wcześniej trafi na opór przedmiotu. Palce zakończone są masywnymi odlewanymi grotami odpornymi na zniszczenie.

Chwytak przeznaczony jest do pracy z rotatorem firmy indexator. Na życzenie dostosujemy projekt do pracy z innym rotatorem.

Chwytak podlega po wymogi dyrektywy maszynowej 2006/42/WE, według której opracowana została analiza zgodności, analiza zagrożeń wynikających z użytkowania. Produkt dostarczany jest z właściwą dokumentacją i oznakowaniem CE.

 

Nasz zespół zajmuje się projektowaniem natomiast zainteresowanych zakupem produktu odsyłamy do producenta przez www.pakiet.com

 

chwytak do złomu

projekt chwytaka do złomu znak CE

kolumna odlew

 

chwytak do złomu znak ce projekt

 

 

 

 

TAGI: projekt chwytaka do złomu indexator terex atlas, liebherr, JCB, hyundai, case, waryński, doosan, cat, caterpillar, kubota, zeppelin, osprzęt do maszyn budowlanych projektowanie osprzętu do maszyn