Nasza firma zajmuje się maszynami specjalnymi, głównie maszynami podnoszącymi, hydraulicznymi oraz maszynami na pojazdach począwszy od koncepcji, poprzez projekt, do budowy maszyny. Zajmujemy analizą zasadności (opłacalności projektu), modelowaniem, analizami wytrzymałościowymi i rysunkami produkcyjnymi oraz doglądaniem produkcji u klienta albo naszą produkcją. Zwykle robimy maszyny pod wymagania indywidualne, których nie można łatwo kupić. Pomożemy Ci w rozwoju Twoich rozwiązań, budowie i przeprowadzeniu testów.

Przygotujemy również rozwiązania hydrauliczne, pneumatyczne oraz systemy elektryczne i sterowanie.

KIM JESTEŚMY ?

Jesteśmy dyplomowanymi inżynierami (mgr.inż.) z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w projektowaniu i budowie maszyn. Nasz zespół jest prowadzony przez Tomasz Sieńczaka (mgr. inż.) wykwalifikowanego i doświadczonego w inżynierii mechanicznej oraz energetyce (Alstom Power), maszynach hydraulicznych do podnoszenia oraz automatyce.

Nasz zespół nie ma ograniczeń odległościowch. Rozwinęliśmy skuteczną współpracę osób najlepszych w swoich dziedzinach mieszkających w różnych częściach Polski oraz Europy i dzięki temu sprawnie rozwiązujemy złożone technicznie zagadnienia. W naszym zespole oraz we współpracy zewnętrznej mamy inżynierów mechaników, specjalistów MES, fachowców od hydrauliki i pneumatyki oraz elektryków i automatyków. 

 

DLA KOGO JESTEŚMY ?

Założyliśmy nasz biznes w celu świadczenia usług dla małych i dużych firm produkcyjnych zorientowanych na poprawę ich zdolności produkcyjnych przez innowacyjne technologie oraz produktowych przez innowacyjne rozwiązania. Jeśli reprezentujesz firmę produkcyjną nie posiadającą własnego biuro konstrukcyjnego i własnych konstruktorów bo nie jest to potrzebne w codziennej pracy firmy, jesteśmy właśnie dla Ciebie. Jeśli jesteś z firmy posiadającej własny zespół projektowy ale problem techniczny nie jest tym z czym na co dzień pracujecie, pomożemy Ci rozwiązać ten problem. Twoja firma nie musi ponosić stałych kosztów własnego biuro konstrukcyjnego żeby mieć do niego dostęp. Jesteśmy po to aby dostarczyć Ci szeroki zakres specjalności inżynierskich.
Odkryj możliwości zewnętrznego wsparcia technicznego kiedy Ty sam możesz zająć się produkcją.